J. Valančiūno ir D. Sabonio akistatoje NBA lygoje pergalę šventė „Pelicans“ © Getty Images via AFP nuotr.

NBA lygoje šiame sezone ir vėl susitiko lietuviai, kurie kovėsi dėl svarbios pergalės reguliariam sezonui einant į pabaigą. Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (48-32) ekipa svečiuose pranoko Sakramento „Kings“ (45-35) su Domantu Saboniu.

Galutinis rezultatas 135:123 (34:23, 30:35, 34:31, 37:34).

„Kings“ pralaimėjo jau 4 kartą per 5 rungtynes ir šiuo metu užima 8-ą vietą savo konferencijoje. Pralaimėjus šias rungtynes tapo aišku, kad teks žaisti NBA įkrintamosiose, nes pakilti iki 6 vietos nepavyks. Tuo tarpu „Pelicans“ užsitikrino patekimą į "play-offs" etapą be papildomų kovų.

J. Valančiūnas per 33 minutes surinko 13 taškų (5/8 dvit., 3/5 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir du kartus suklydo.

D. Sabonis ant parketo praleido 34 minutes bei įmetė 18 taškų (8/12 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir suklydo 4 sykius.