Juodkalniečius palaužusi Lietuvos rinktinė užsitikrino vietą pasaulio taurėje © LTU basketball nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (8-2) dalyvaus kitais metais vyksančioje pasaulio taurėje.

Lietuviai, Podgoricoje 65:56 (19:15, 18:15, 12:14, 16:12) palaužė Juodkalnijos krepšininkus (6-4).

Lietuvos rinktinei, šioje atrankoje dar liko sužaisti dvejas rungtynes, bet didelės įtakos jos jau nebeturės.

Podgoricoje vyko klampi kova, kurioje lietuviai po dviejų kėlinių susikrovė 7 taškų persvarą (37:30).

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Komandos nežaidė rezultatyviai, o šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki 3 taškų (41:44).

Tiesa, lietuviai sugebėjo atsakyti spurtu ir po Eigirdo Žukausko tritaškio padidino persvarą iki dviženklės (54:44).

Mindaugas Kuzminskas pataikė iš vidutinio nuotolio ir padidino rinktinės pranašumą iki 14 taškų (61:47). Lietuvių gynyboje strigę juodkalniečiai nebesugebėjo panaikinti susikurto Lietuvos rinktinės pranašumo.

Lietuvos rinktinei po 13 taškų pelnė Vaidas Kariniauskas ir Mindaugas Kuzminskas, Martynas Echodas pridėjo 8.

Juodkalniečiams 11 taškų pelnė Vladimiras Mihailovičius.