Nepralaiminti ALBA sutriuškino lietuvių atstovaujamą „Panathinaikos“ © IMAGO/Contrast nuotr.

Berlyno ALBA (3-0) sensacingai pradėjo Eurolygos sezoną.

Vokietijos klubas namuose 94:65 (17:9, 26:24, 21:12, 30:20) sutriuškino lietuvių atstovaujamą Atėnų Panathinaikos“ (1-2) ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.

„Albatrosai“ dominavo visų rungtynių metu.

Pirmajame kėlinyje „Pao“ klimpo varžovų gynyboje ir pelnė vos 9 taškus (17:9).

Antrajame kėlinyje abiejų ekipų puolimas atsirišo, o ALBA įgijo dviženklę persvarą (43:33).

Po pertraukos Vokietijos grandas didino pranašumą ir susikrovė rekordinį 19 taškų pranašumą (64:45).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas toliau didėjo ir ALBA pasiekė dar vieną pergalę Eurolygoje.

Verta paminėti, jog šiose rungtynėse ALBA vertėsi be pagrindinių komandos įžaidėjų – Maodo Lo ir Jaleeno Smitho.

Marius Grigonis per 20 minučių pelnė 14 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Artūras Gudaitis per 19 minučių pelnė 8 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

ALBA: L. Sikma 16 (15 atk kam., 6 rez. perd., 34 naud. b.), T. Blattas 15 (7 rez perd.), Y. Wetzellis 11.

„Panathinaikos“: M. Grigonis 14, A. Andrewsas 13, P. Lee 11, A. Gudaitis 8.