Pergalių badas Eurolygoje tęsiasi: „Žalgiris“ dramatiškai krito Stambule © „Žalgiris“ nuotr.

15-ame Eurolygos ture Kauno „Žalgiris“ patyrė 4-ąją nesėkmę iš eilės.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai atkaklioje kovoje, išvykoje, rezultatu 80:78 (22:26, 15:22, 19:14, 24:16) krito prieš Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Fenerbahce“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, visgi kėlinio pabaigoje, po Edmondo Sumnerio tritaškio žalgiris įgijo 6 tašku pranašumą (20:26) ir kėlinį laimėjo rezultatu 23:26.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ spurtavo atkarpa 6:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 22:32. Kauniečiai pranašumą išlaikė iki kėlinio galo ir į pertrauką išėjo turėdami 11 taškų pranašumą 37:48.

Trečiasis kėlinys prasidėjo klampiai ir kėlinio viduryje atstumas sumažėjo iki 4 taškų (49:53), visgi geriau antrąją kėlinio dalį sužaidę K. Maksvyčio auklėtiniai po S. Wilbekino tritaškio vis dar išsaugojo 6 taškų pranašumą – 56:62.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Stambulo ekipa po M. Guduričiaus tritaškio laimėjo atkarpa 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 64:62. „Žalgiris“ išlygino rezultatą (68:68), tačiau „Fenerbahce“ ir vėl spurtavo 7 taškais iš eilės – 75:68. Visgi žalgiriečiai nepalūžo ir likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos po Keenano Evanso tritaškio priartėjo iki 1 taško – 77:76. Dėja geriau rungtynių pabaigą sužaidę Š. Jasikevičiaus auklėtiniai dramatiškai laimėjo rungtynes 80:78. Keenanas Evansas prametė lemiamą dvitaškį paskutinėje rungtynių atakoje.

„Žalgirio“ komandos neišgelbėjo 19 taškų pelnęs Keenanas Evansas ir 16 taškų surinkęs Rolandas Šmitas

„Žalgiris“: K. Evansas 19 (5 rez. perdavimai), R. Šmits 16 (9 atk. kamuoliai), L. Birutis 14, A. J. Hollinsas 7, K. Hayesas 7, E. Sumneris 6, T. Dimšą 3, D. Giedraitis 2, E. Ulanovas 2, D. Lavrinovičius 2.

„Fenerbahce“: T. Dorsey 19, S. Wilbekinas 17, J. Motley 16, D. Pierre'as 7, M. Guduričius 7 (8 atk. kamuoliai), N. Hayes-Davisas 6, N. Calathesas 5 (6 rez. perdavimai), S. Sanli 3.

Kitos „Žalgirio“ Eurolygos rungtynės – jau šį penktadienį, namuose prieš Roko Jokūbaičio atstovaujamą „Barcelona“ (10/5) ekipą.