Pirmoji „Žalgirio“ pergalė Eurolygoje: Brazdeikio taškai palaužė „Virtus“ © LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (1-2) iškovojo pirmąją pergalę eurolygoje.

Žalgiriečiai namuose 68:65 (16:24, 15:14, 21:15, 16:12) nugalėjo Bolonijos „Virtus“ (1-2) ekipą.

Kauniečiai prastai pradėjo rungtynes (2:11). Tiesa, rungtynių eigoje deficitą pavyko kiek sušvelninti.

Trečiajame kėlinyje po Rolando Šmito taškų žalgiriečiai išsiveržė į priekį (42:41).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, „Žalgirio“ deficitas šoktelėjo iki 5 taškų (58:63).

Rungtynių pabaigoje „Žalgirį“ tempti į priekį pradėjo Ignas Brazdeikis pelnęs keturis taškus iš eilės (62:65).

Keenanas Evansas pelnė du taškus, Milošas Teodosičius nepataikė, o paskutinė ataka priklausė kauniečiams (64:65).

Ignas Brazdeikis pelnė du taškus ir paliko 13 sekundžių Italijos klubui (66:65).

Tas pats Teodosičius suklydo, o Brazdeikis sumetė abu baudos metimus (68:65).

Bolonijos ekipa dar kartą suklydo ir žalgiriečiai iškovojo pergalę.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 14 , Rolandas Šmitas 13, Keenanas Evansas 9.

„Virtus“: Kyle‘as Weemsas 15, Jordanas Mickey ir Mamas Jaiteh po 9, Semi Ojeleye 8.