Pirmosiose Eurolygos rungtynėse – solidus R. Giedraitis ir „Crvena Zvezda“ pergalė © Euroleague nuotr.

2023-2024 metų Eurolygos sezono atidarymo rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ be didesnių sunkumų įsirašė pirmąją pergalę turnyre.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai pirmosiose namų rungtynėse rezultatu 94:73 (29:18, 23:13, 17:24, 25:18) pranoko Vilerbano „LDLC ASVEL“ komandą.

Pirmajame kėlinyje taiklių tolimų metimų pagalba Belgrado ekipa atsiplėšė nuo varžovų ir susikrovė dviženklį pranašumą – 29:18.

Antrajame ketvirtyje aukštesnės pavaros neatleidę „Crvena Zvezda“ krepšininkai ir toliau didino pranašumą. Į ilgąją pertrauką D. Ivanovičiaus kariauna išsinešė triuškinamą 21 taško pranašumą – 52:31.

Trečiajame kėlinyje Prancūzijos ekipai pavyko sušvelninti deficitą iki 14-os taškų – 69:55. Tačiau žaidimą ketvirtajame kėlinyje sustygavusi Belgrado ekipa įtikinama persvara šventė pergalę rezultatu 94:73.

Pirmosiose Eurolygos sezono rungtynėse itin solidžiai pasirodė lietuvis Rokas Giedraitis – jo sąskaitoje 17 taškų (4/7 trit.), 5 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė klubo naujokas Shabazzas Napieras – 21 taškas, 14 (6/6 taiklūs metimai) surinko kitas „Crvena Zvezda“ tarpsezonio pirkinys – Marko Simonovičius, 12 pridėjo Nemanja Nedovičius.

Vilerbano „LDLC ASVEL“ ekipoje rezultatyviausias buvo Joffrey Lauvergne – 18 taškų (6 atkovoti kamuoliai), Timothe Luwawu-Cabarrot, Nando De Colo ir Mike'as Scottas surinko po 13.