Pratęsimo pareikalavusiame trileryje – dramatiška „Barcelona“ ekipos pergalė Pirėjuje © Euroleague nuotr.

Eurolygos atkrintamųjų serijoje Barselonos „Barcelona“ ekipa persvėrė serijos rezultatą 2:1.

Roko Jokubaičio atstovaujami katalonai išvykoje po pratęsimo rezultatu 82:80 (13:13, 19:24, 25:14, 20:14, 11:9) nugalėjo šeimininkus – Pirėjo „Olympiacos“ klubą, kuriame rungtyniauja Ignas Brazdeikis.

Pirmajame rungtynių kėlinyje nei viena komanda pranašumo neįgijo (13:13), visgi antroje antro kėlinio dalyje šeimininkams pavyko atitrūkti 5 taškų skirtumu (37:32).

Antroje mačo dalyje „Barcelona“ greitai įsiveržė į priekį (38:37) ir po taiklaus Jabari Parkerio tritaškio kėlinio pabaigoje susikrovė 6 taškų pranašumą – 57:51.

Ketvirtajame kėlinyje OLY persvėrė rungtynių rezultatą ir įgijo 6 taškų pranašumą (69:63), tačiau Katalonijos ekipa nepalūžo ir per likusias 2 minutes rezultatą išlygino bei išsiuntė komandas į pratęsimą – 71:71.

Likus minutei iki pratęsimo pabaigos Pirėjo ekipa pirmavo 3 taškais (80:77), tačiau „Barcelona“ atsakė tritaškiu, o paskutinėmis pratęsimo akimirkomis pražangą išprovokavęs J. Parkeris šaltakraujiškai realizavo du baudų metimus ir išplėšė svečiams pergalę rezultatu 82:80.

Rokas Jokubaitis laimėtojų gretose rungtyniavo vos 9 minutes ir nepelnė nei taško (0/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko -1 naudingumo balą.

Ignas Brazdeikis pralaimėtojų gretose ant parketo neišbėgo.

„Barcelona“ į pergalę vedė 16 taškų surinkęs Janas Vesely, 13 pridėjo Jabari Parkeris (9 atk. kam.), Tomašas Satoransky 13, Willy Hernangomezas 13, Nicolas Lapravittola 12.

OLY ekipą į priekį tempė Filipas Petruševas su 18 taškų, Mosesas Wrightas su 16 taškų (8 atk. kam.), 10 pridėjo Thomasas Walkupas (5 atk. kam., 6 rez. perd.).