R.Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ toliau žygiuoja be pralaimėjimų © Euroleague nuotr.

„Barcelona“ ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų – trečiajame Eurolygos reguliariojo sezono ture Ispanijos grandas 83:92 (16:23, 18:21, 26:25, 23:23) nugalėjo Željko Obradovičiaus vadovaujamą Belgrado „Partizan“ klubą.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Belgrado ekipa (6:2), tačiau Katalonijos ekipą vedę W.Hernangomezas, N.Laprovittola ir O.D.Silva svečiams sukūrė 7 taškų pranašumą – 16:23.

Antrajame kėlinyje „Partizan“ greitai išlygino rezultatą (25:25), tačiau net 5 tritaškius kėliniui artėjant į pabaigą pataikiusi Barselonos ekipa į ilgąją pertrauką išsinešė 10-ties taškų persvarą – 34:44.

Trečiajame kėlinyje šeimininkams prisivyti nepavyko, komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir „Barcelona“ išlaikė saugų 9 taškų atstumą – 60:69.

Ketvirtajame kėlinyje Belgrado ekipai po taiklaus A.Smailagičiaus dvitaškio pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (73:79), tačiau dviem tritaškiais atsakę katalonai vėl susikrovė dviženklį pranašumą ir pasiekė pergalę rezultatu 83:92.

Šiame susitikime Rokas Jokubaitis per 16 minučių pelnė 5 taškus, atkovojo 1 atšokusį kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 20 (6/10 trit., 6 rez. perdavimai), Willy Hernangomezas 15, Oscaras Da Silva 13, Janas Vesely 12, Jabari Parkeris 9 (11 atk. kamuoliai), Nicola Kaliničius 7, Alexas Abrinesas 5, Rokas Jokubaitis 5, Tomašas Satoransky 4 (10 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai), Dario Brizuela 2.

„Partizan“: James'as Nunnaly 14, PJ Dozier 13, Zachas Leday 12, Kevinas Punteris 11, Aleksa Avramovičius 11, Alenas Smailagičius 9, Balsa Koprivica 8, Frankas Kaminsky 5.