Sakramento „Kings“ patyrė apmaudų pralaimėjimą - D. Sabonis pasižymėjo antirekordu © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje itin keistą individualų pasirodymą surengė Domantas Sabonis, kuris atstovauja Sakramento „Kings“ (19-13) ekipą. Pastaroji nusileido  Šarlotės „Hornets“ (8-24) krepšininkams, kurie kartu nutraukė ir savo pralaimėjimų seriją.

Galutinis rezultatas 104:111 (21:25, 29:20, 28:30, 26:36).

Visos rungtynės klostėsi taškas į tašką ir abi ekipos buvo greta viena kitos pelnytais taškais. Viską lėmė paskutinis kėlinys, kuriame ilgą laiką pirmavo „Kings“, tačiau Šarlotės krepšininkai nepasidavė ir išsiveržė į priekį, o gero spurto dėka iškovojo pergalę.

D. Sabonis per 34 minutes pelnė 23 taškus (10/20 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud. met.), atkovojo 19 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, tačiau pats suklydo net 11 kartų.

Šių rungtynių klaidų skaičius yra naujas lietuvio NBA antirekordas iki šiol lietuvis rungtynėse daugiausiai buvo klydęs 9 kartus.