Užtikrinta pergalė: Lietuvos rinktinė nušlavė suomius © LTU basketball nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinė prieš išvyką į Ispaniją sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes prieš Suomijos krepšininkus.

Visų rungtynių metu dominavę lietuviai 87:52 (29:9, 22:15, 16:8, 20:20) sutriuškino savo varžovus.

Lietuviai pradėjo diktuoti sąlygas nuo pirmųjų rungtynių minučių. Gausybę dėjimų atlikę lietuviai po pirmojo kėlinio įgijo 20 taškų persvarą (29:9), o į pertrauką išėjo pirmaudami 27 taškais (51:24).

Po pertraukos vaizdas nesikeitė. Lietuviai toliau dominavo abejose aikštelės pusėse ir didino savo pranašumą.

Lietuviams dvigubą dublį surinko Jonas Valančiūnas. Jo sąskaitose 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Domantas Sabonis prie pergalės pridėjo 10 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus. Taip pat 10 taškų pelnė Kristupas Žemaitis, po 9 taškus surinko Ignas Brazdeikis ir Rokas Jokubaitis.

Suomiams 12 taškų surinko Olivieris Nkamhoua.