Veteranų vedama Latvija išvykoje sutriuškino Graikijos rinktinę © FIBA nuotr.

Latvijos rinktinė (6-1) iškovojo dar vieną pergalę atrankoje į pasaulio krepšinio čempionatą.

Luca Banchi auklėtiniai išvykoje rezultatu 80:60 (16:13, 20:15, 27:17, 17:15) sutriuškino Graikijos rinktinės krepšininkus.

Latvija jau po 2 kėlinių turėjo 8 taškų pranašumą (36:28), o trečiajame kėlinyje įvykdė pagrindinį spurtą, kuris išsprendė rungtynių likimą.

Janis Strelniekas per 20 minučių surinko 19 taškų (1/1 dvit., 4/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Dairis Bertanis pasižymėjo įmesdamas 15 taškų (3/5 trit.) ir atkovodamas 3 kamuolius.

Janis Timma pridėjo 17 taškų (5/10 metimai iš žaidimo), 4 atkovotus kamuolius ir 3 rez. perdavimus.

Dimitrio Itoudžio auklėtinių gretose rezultatyviausi buvo Kostas Gontikas ir Nikos Gkikas, kuris pelnė po 11 taškų.