Keturis kart Europos čempionė Meilutytė: esu dėkinga, kad galiu būti čia ir taip gerai varžytis. © Reuters nuotr.

Europos plaukimo čempionate Romoje Rūta Meilutytė ketvirtą kartą per savo karjerą tapo Senojo žemyno čempione.

Prieš tai titulai buvo iškovoti Berlyne (2014) ir Londone (2016), o dabar į sportą grįžusiai plaukikei pasisekė medalį iškovoti ir Italijos sostinėje – Romoje.

50 m krūtine finale R. Meilutytė finišavo pirmoji – 29.59 sek. Antrąją vietą užėmusi vietinė sportininkė Benedetta Pilato nuo lietuvės atsiliko 0.12 sek.

Po triumfo 25-erių Europos čempionė teigė: „Esu dėkinga, kad galiu būti čia ir taip gerai varžytis.

„Nekreipiu daug dėmesio į pademonstruotą laiką, tačiau labiau kreipiu dėmesį į tai, kas aš noriu būti kaip žmogus ir atletas. Esu dėkinga dėl visko, kas man nutiko – daugiau negaliu nieko pasakyti

Priminsime, kad šiame Europos čempionatė Rūta Meilutytė taip pat iškovojo bronzą 100 m krūtine distancijoje, o po bronzos medalį pridėjo ir Andrius Šidlauskas (100 m krūtine) su Kotryna Teterevkova (200 m krūtine).

R. Meilutytė biržėlio mėnesį po 9 metų pertraukos tapo ir pasaulio čempionė Senojo žemyno pirmenybėse Budapešte, Vengrijoje.