R. Jokubaitis buvo blankus, o „Barcelona“ namuose nusileido „Olympiakos“ ekipai © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Barcelona“ (0-1) Eurolygos starte suklupo.

Sezoną namuose pradėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 70:80 (16:13, 12:21, 21:23, 21:23) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (1-0) krepšininkams.

Pirmąjį kėlinį katalonai gan solidžiai sužaidė, tačiau „Olympiakos“ komanda vedama Aleco Peterso ir Saša Vezenkovo sugebėjo pabėgti antrajame kėlinyje (28:34).

Trečiajame kėlinyje „Barca“ vėl buvo įsiveržus į priekį (47:46). Tuomet svečiai iš Graikijos atsakė spurtu 11:0 ir susikrovė 10 taškų pranašumą (47:57).

Paskutiniame kėlinyje itin skaudūs buvo šių rungtynių X faktoriaus Giannoulio Larentzakio tritaškiai. Graikas pasižymėjo net 4 tritaškiais, o juos smeigdavo kas kart, kai „Barca“ priartėdavo. Likus 1 minutei gynėjo tritaškis buvo lemiamas (66:76).

Šiose rungtynėse gan blankiai atrodė Rokas Jokubaitis. Įžaidėjas pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rez. perdavimą, 2 kartus suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Geriausiai „Barcos“ gretose atrodė Nicolasas Lapravittola, kuris surinko 16 taškų ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Olympiakos“ į pergalę vedė Joelis Bolomboy'us, surinkęs 12 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius, bei Saša Vezenkovas, kurio sąskaitoje – 20 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai.