1:1: nuostabus K. Slouko pasirodymas nukalė „Panathinaikos“ pergalę prieš „Maccabi“ © Euroleague nuotr.

Eurolygos atkrintamųjų serijos antrosiose rungtynėse itin svarią pergalę pasiekė Atėnų „Panathinaikos“ komanda, kurioje žaidžia lietuvis Marius Grigonis.

Ergino Atamano auklėtiniai namuose rezultatu 95:79 (20:28, 31:11, 20:21, 24:19) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ ekipą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:1.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Maccabi“ krepšininkai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo susikrovę solidžią 8 taškų persvarą – 28:20.

Rungtynes Atėnų klubas perlaužė antrajame kėlinyje – Kosto Slouko vedama „Panathinaikos“ sužaidė triuškinamą antrąjį kėlinį ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 12 taškų pranašumą (51:39).

Antrojoje rungtynių dalyje šeimininkai atlaikė varžovų bandymus grįžti į rungtynes. Ketvirtajame kėlinyje „Maccabi“ atsilikinėjo vos 5 taškais, tačiau „Panathinaikos“ krepšininkai atsakė atkarpa 9:0 ir šventė pergalę namuose rezultatu 95:79.

Atėnų ekipą į priekį vedė puikias rungtynes sužaidęs Kostas Sloukas – graiko sąsakitoje 29 taškai (8/9 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 prarasti kamuoliai ir 28 naudingumo balai.

Marius Grigonis pergalingose rungtynėse buvo blankus – gynėjas per 18 minučių pelnė vos 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko vos 4 naudingumo balus.

Kitose rungtynėse serija iš Atėnų kelsis į Serbiją, kur Tel Avivo „Maccabi“ žaidžia savo namų rungtynes.

„Panathinaikos“: K. Sloukas 29, I. Papapetrou 15, K. Mitoglou 14 (6 atk. kam.), M. Lessortas 11 (8 atk. kam.), K. Nunnas 10.

„Maccabi“: L. Brownas 18 (6 rez. perd.), A. Clevelandas 12, J. Cohenas 12, T. Blattas 11 (6 rez. perd.).