„Baskonia“ su efektyviais lietuviais iškovojo pergalę per pratęsimą © Scanpix nuotr.

Ispanijoje „Baskonia“ pratęsė pergalių seriją iki 5.

Vitorijos ekipa su rezultatyviais lietuviais 101:97 (19:20, 26:23, 28:33, 18:15, 10:6) įveikė Europos taurės čempionus „Gran Canaria“ ekipą.

Antras rungtynes po traumos sužaidęs Tadas Sedekerskis pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų per 28 minutes.

Rokas Giedraitis per 27 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo net 10 kamuolių ir mačą baigė su 21 naudingumo balu.

„Baskonia“ dar sužais 3 rungtynes reguliariajame sezone ACB pirmenybėse ir sieks užsitikrinti bent antrąją vietą, tačiau gali užimti net ir pirmąją vietą, jei pavyks įveikti „Barceloną“ po dviejų savaičių namuose.