D. Sabonis buvo arti trigubo dublio, o „Kings“ pasiekė pergalę prieš „Cavaliers“ © AP nuotr.

NBA lygoje dar vieną gerą pasirodymą surengė lietuvis Domantas Sabonis, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (5-4) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (4-6).

Galutinis rezultatas 132:120 (33:25, 35:35, 42:29, 22:31).

Pirmame kėlinyje lietuvio ekipa atrodė šiek tiek geriau, kas padėjo susikurti nedidelį pranašumą. Antrame ketvirtyje vyko ligi kova, o į ilgąją pertrauką komandos išėjo tuo pačiu taškų skirtumu kaip po pirmo kėlinio. Antrosios rungtynių dalies pradžioje savo atotrūkį padidino „Kings“, kurį varžovams pavyko tik sušvelninti paskutiniame kėlinyje.

D. Sabonis buvo vienas iš lyderių ir per 35 minutes pelnė 23 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius.

Rezultatyviausias buvo D. Foxas su 28 taškais, o 25 pridėjo K. Murray.

Tuo tarpu pralaimėtojų gretose D. Mitchellas surinko 22 taškus, C. LeVertas pridėjo 21, M. Strus 19 taškų.