V. Gaubas antrame sete kovojo pagirtinai, tačiau patyrė pralaimėjimą © PA Images nuotr.

ATP „Challenger“ serijos turnyre Austrijoje savo sėkmę išbandė ir pirmoji Lietuvos teniso raketė Vilius Gaubas (ATP 285). Tiesa, pasirodymas baigėsi jau pirmoje pagrindinio etapo kovoje prieš slovaką Jozefą Kovaliką (ATP 160).

Galutinis rezultatas 6-0, 7-60, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 25 minutes.

Pirmame sete 19-metis lietuvis nerado būdų kaip priešintis Slovakijos atstovui ir nelaimėjo nei vieno geimo. Tiesa, antroji dalis buvo kitokia ir joje buvo galima išvysti labai permainingą kovą. Iš pradžių V. Gaubas išsiveržė į priekį, tačiau neišlaikė pranašumo, o vėliau jau J. Kovalikas turėjo savo progą pirmauti.

Pastarasis taip pat nesugebėjo panaudoti šio pranašumo, kad užbaigti susitikimą ir leido mūsiškiui ne tik išlyginti rezultatą, bet jį ir persverti. Rezultatui esant 6:5, lietuvis stojo atlikti padavimų, tačiau žaidimas sėkmingai nesiklostė ir teko žaisti pratęsimą.

Jame pergalę be pasipriešinimo pasiekė slovakas.

V. Gaubas taškų šiame turnyre neuždirbo.