Dar vienas M. Howardo šou nulėmė „Baskonia“ pergalę prieš „Valencia“ © ZUMAPRESS com. nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ (12-3) atsitiesė po pralaimėjimo Eurolygoje.

Namuose „Baskonia“ rezultatu 85:79 (15:15, 25:23, 18:23, 27:18) palaužė kitą Ispanijos komandą, kuri rungtyniauja ir Eurolygoje – „Valencia“ (7-8).

Visų rungtynių metu lietuviškąją Vitorijos komandą į priekį vedė Markusas Howardas, kuris per pirmuosius du kėlinius pelnė 15 taškų.

Mačas klostėsi taškas į tašką, o viskas baigėsi įspūdinga paskutinę rungtynių minutę. Bojanas Dubljevičius tiksliai realizavo du baudų metimus, o kitoje atakoje „Baskonia“ iki paskutinės sekundės ieškojo išeities, tuomet savo žodį tarė Markusas Howardas, kurio neparuoštas tritaškis buvo tikslus.

Netrukus Juano Penarroya auklėtiniai pademonstravo solidžią gynybą, o viską vainikavo Matto Costello metimas.

Tadas Sedekerskis per 21 minutę pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis surinko 2 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit., 0/1 baud.), suklydo 2 kartus, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir naudingumo balų grafoje baigė pasirodymą su -6.

Į pergalę baskus vedęs Markusas Howardas įmetė 28 taškus (5/7 dvit., 6/14 trit., 0/3 baud.). Po 10 taškų pridėjo Daultonas Hommesas ir Darius Thompsonas.

„Valencia“ gretose 17 taškų surinko Rivero, 14 pelnė Jamesas Webbas.