Deshauno Thomaso šou pražudė „Barceloną“ © imago images/Oryk HAIST nuotr.

Eurolygoje tęsiasi atkrintamųjų batalijos. Šį vakarą buvo užfiksuotas netikėtas rezultatas katalonijoje. Miuncheno „Bayern“ išvykoje 90:75 (23:18, 25:17, 19:21, 23:19) nukovė „Barcelonos“ krepšininkus.

Serijos rezultatas iki 3 pergalių tapo 1-1.

Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova, kurioje 5 taškų pranašumą įgijo „Bayern“ krepšininkai (23:18).

Antrajame ketvirtyje užsikūrė „Bayern“ amerikietis Deshaunas Thomas, kuris per kėlinį surinko net 15 taškų ir bavarai į pertrauką išėjo turėdami dviženklį pranašumą (48:35).

Po pertraukos katalonai atsigavo ir po Alexo Abrineso taiklių baudos metimų komandas skyrė tik 6 taškai (54:60). Tiesa „Bayern“ greitai atsakė dviem tritaškiais ir vėl įgijo dviženklį pranašumą (67:56).

Kevirtajame kėlinyje vyko emocinga kova, kurios įkarštyje technine pražanga buvo nubaustas Šarūnas Jasikevičius. „Barca“ vis bandė kabintis už rungtynių, tačiau bavarai pranašumo iš savo rankų nepaleido.

Rokas Jokubaitis per 7 minutes taškais nepasižymėjo ir surinko -3 naudingumo balus.

Katalonų gretose Nikola Mirotičius ir Nicolasas Laprovittola pelnė po 16 taškų.

„Bayern“ komandoje siautėjo Deshaunas Thomas, kuris pataikė 6 tritaškius iš 7 ir pelnė 25 taškus. Andreasas Obstas surinko 15 taškų.