Eurolygos čempionai išlieka nenugalimi – namuose nugalėtas ir Milano klubas © Euroleague nuotr.

Eurolygos čempionai ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų – ketvirtosiose reguliariojo sezono rungtynėse Madrido „Real“ klubas namuose 88:71 (19:25, 23:17, 25:19, 21:10) įveikė svečius „EA7 Emporio Armani“ krepšininkus.

Chuso Mateo auklėtiniai rungtynes pradėjo prastai – Milano klubas pirmajame kėlinyje susikrovė 6 taškų pranašumą – 19:25. Visgi „karališkasis“ klubas sugebėjo atsitiesti dar iki ilgosios pertraukos ir išlygino rungtynių rezultatą – 42:42.

Trečiasis kėlinys jau priklausė Madrido klubui, per kurį šeimininkai įgijo 6 taškų pranašumą (67:61). Ketvirtajame kėlinyje Milano klubas neatlaikė čempioniško krepšinio ir turėjo pripažinti „Real“ pergalę rezultatu 88:71.

„Real“ gretose 19 taškų surinko Sergio Llullas, Mario Hezonja pridėjo 13, Facundo Campazzo 12 (10 rez. perdavimų).

Milano ekipoje Shavonas Shieldsas surinko 16 (7 atk. kamuoliai), Nicola Mirotičius pridėjo 13 (6 atk. kamuoliai).