Eurolygos grandų mūšyje – užtikrinta „Barcelonos“ pergalė © „Twitter“ nuotr.

Eurolygos pirmojo turo rungtynėse „Barcelona“ įsirašė pirmąją pergalę.

Prestižiniame Senojo žemyno turnyre debiutavusių trenerių mūšyje Ispanijos ekipa 91:74 (22:19, 18:15, 29:30, 22:10) užtikrintai susitvarkė su Stambulo „Anadolu Efes“ komandos pasipriešinimu.

Pirmasis runngtynių kėlinys vyko taškas į tašką, tačiau geresnę atkarpą kėlinio pabaigoje sužaidę „Barcelonos“ krepšininkai įsiveržė į priekį – 22:19.

Antrojo kėlinio pradžioje Katalonijos klubas atitrūko 8 taškų persvara – 27:19, tačiau Stabulo ekipa stabilizavo situaciją ir į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdama 6 taškais – 40:34.

Rezultatyvumu pasižymėjusiame trečiajame ketvirtyje kova vyko apylygiai ir rungtynių nugalėtojo klausimas nusikėlė į lemiamą ketvirtį, kurį „Barcelona“ pradėjo turėdama 5 taškų pranašumą – 69:64.

Ketvirtajame ketvirtyje Ispanijos ekipa išsprendė visus klausimus – susikrovus dviženklį pranašumą neleido grįžti „Anadolu Efes“ ekipai į rungtynes ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 91:74.

Rokas Jokūbaitis šiose rungtynėse atrodė blankiai – per 17 ant parketo praleistų minučių lietuvis pelnė 4 taškus (1/5 taiklūs metimai) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelonos ekipoje ryškiausiai pasirodė naujoji ekipos žvaigždė Willy Hernangomezas – ispano sąskaitoje  18 taškų ir 24 naudingumo balai. Janas Vesely pridėjo 18 (7 atkovoti kamuoliai), Nicolas Laprovittola – 13 (į atkovoti kamuoliai kamuoliai, 8 rez. perdavimai), Jabari Parkeris surinko 10.

Stambulo ekipos neišgelbėjo efektyviai žaidęs Shane'as Larkinas – jo sąskaitoje 16 taškų (12 rez. perdavimai, 26 naudingumo balai), po 10 pridėjo Tyrique'as Jonesas ir Elijah Bryantas.