ČL grupių etapo pasiekti nepavyks: „CBet“ atrankos ketvirtfinalyje dramatiškai krito prieš „Strasbourg“ © FIBA nuotr.

Turkijoje, Antalijoje vykusiose pirmosiose FIBA Čempionų lygos atrankos rungtynėse debiutavęs Jonavos „Cbet“ klubas turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Virginijaus Šeškaus kariauna rezultatu 78:83 (21:13, 23:22, 20:22, 14:26) pralaimėjo „SIG Strasbourg“ ekipai iš Prancūzijos ir nepateko į antrąjį FIBA čempionų lygos atrankos etapą.

Gerai rungtynes pradėję jonaviečiai pirmojo kėlinio pradžioje įsiveržė į priekį, tačiau netrukus žaidimas išsilygino. Dar kėlinio viduryje „SIG Strasbourg“ ekipai pavyko rezultatą išlyginti, tačiau kėlinio pabaigą vėl priklausė „CBet“ ekipai, kuri po sėkmingos atkarpos įgijo 8 taškų pranašumą - 21:13.

Aukštesnės pavaros neišjungę Jonavos „CBet“ krepšininkai antrajame kėlinyje netgi įgijo dviženklį pranašumą, kuris išaugo iki 13-os taškų – 42:29. Visgi sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę Strasbūro krepšininkai sušvelnino atsilikimą iki 9 taškų – 44:35.

Trečiojo kėlinio pirmojoje pusėje varžovai iš Prancūzijos grėsmingai prisiartino, subraukę jonaviečių pranašumą iki 5 taškų – 54:49, tačiau stabilizavus žaidimą „CBet“ išsaugojo 7 taškų pranašumą – 64:57.

Ketvirto kėlinio pirmojoje pusėje žaidimas priklausė Strasbūro ekipai, įklampinę Jonavos komandą savo gynyboje spurtavo 10:3 ir išlygino runtynių rezultatą – 67:67. Antrąją kėlinio pusę geriau sužaidęs prancūzijos klubas įsiveržė į priekį ir paskutiniųjų sekundžių trileryje šventė pergalę rezultatu 78:83.

Jonavos „Cbet“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė S. Micovičius, iš viso surinkęs 19 taškų (8 atkovoti kamuoliai), 12 pridėjo M. Hughes (8/8 baudos metimai), E. Šeškaus sąskaitoje – 10 taškų (6 rez. perdavimai, 6 atkovoti kamuoliai), I. Gandia – 9.

„SIG Strasbourg“ ekipoje rezultatyviausias buvo L. Cavaliere, surinkęs 18 taškų (8/11 taiklūs metimai), P. Bootho sąskaitoje 16 (5 rez. perdavimai), C. Brown Jr. pridėjo 17, Q. Hookeris – 11.