Lemiami Hardeno metimai išlygino „76ers“ ir „Celtics“ serijos rezultatą © AP nuotr.

Jamesas Hardenas išplėšė dar vieną pergalę „76ers“ ekipai Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje.

Filadelfijos komanda po pratęsimo 116:115 (27:19, 32:31, 33:33, 15:24, 9:8) įveikė Bostono „Celtics“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą: 2-2.

Iki pagrindinio laiko likus 2 minutėms Malcolmas Brogdonas smeigė tritaškį ir „Celtics“ atitrūko 5 taškais – 100:105.

Per minutę „76ers“ rezultatą išlygino. Jamesas Hardenas pelnė dvitaškį, o PJ Tuckeris sužibėjo 2+1 situacijoje.

Netrukus Marcusas Smartas baudomis vėl išvedė svečius, tačiau čia žodį Hardenas. „Barzda“ dvitaškiu išplėšė pratęsimą, o paskutinėje atakoje Jaysonas Tatumas atmetė kamuolį Smartui, kurio metimas tikslo nepasiekė.

Per pratęsimą Hardenui vėl priklausė lemiami taškai – jis tritaškį sviedė, kuomet kamuolį nusimetė NBA MVP Joelis Embiidas. „Celtics“ galėjo tartį lemiamą žodį, tačiau pavėlavo išmesti metimą.

Jamesas Hardenas šiose rungtynėse surinko 42 taškus (16/23 metimai iš žaidimo), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Embiidas pridėjo 34 taškus ir 13 atkovotų kamuolių.

„Celtics“ ekipoje Jaysonas Tatumas pasirodymą užbaigė su 24 taškais ir 18 atkovotų kamuolių.

Dabar serija keliasi į Bostoną, kur bus sužaistos penktosios serijos rungtynės. Šeštosios vyks Filadelfijoje.