Naujokus pasitikęs „Žalgiris“ sutriuškino „Neptūną“ © Scanpix Baltics nuotr.

Achille Polonara ir Isaiah Tayloras jau atvyko į Kauną ir stebėjo savo komandos draugų pergalę LKL pirmenybėse.

„Žalgiris“ (14-1) 77:46 (12:13, 19:13, 25:15, 21:5) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“ (6-8).

Kauniečiai reikalus išsprendė antroje rungtynių dalyje. 5 taškais iki pertraukos pirmąvęs „Žalgiris“ pradėjo dominuoti ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui susikrovė triuškinančią persvarą (67:41).

Rungtynių pabaigoje, Kazys Maksvytis pakeitė pagrindinius krepšininkus ir suteikė šansą jauniesiems talentams – Motiejui Krivui ir Kajui Kublickui.

Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose rungtyniavo Ignas Brazdeikis pelnęs 14 taškų, Kevarriusas Hayesas surinko 11 taškų.

„Neptūno“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Matas Jogėla pelnęs 12 taškų.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 14, Kevarrius Hayesas 11, Edgaras Ulanovas 10, Arnas Butkevičius 9, Laurynas Birutis ir Rolandas Šmitas po 8.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 12, Deividas Gailius 7, Rinaldas Malmanis, Oskaras Pleikys ir Rokas Gustys po 6.