Pirmas blynas prisvilo: „Wolves“ Europos taurėje debiutavo su pralaimėjimu Paryžiuje © BC Wolves nuotr.

Vilniaus „Wolves“ (0-1) debiutas Europos taurėje nepasisekė.

Pirmajame Europos taurės ture Kęstučio Kemzūros auklėtiniai 78:105 (15:24, 25:24, 22:26, 16:31) nusileido „Paris Basketball“ (1-0) ekipai.

Pirmasis ketvirtis „Wolves“ ekipai nieko blogo nežadėjo. Po Arturo Žagaro tritaškio svečiai pirmavo vienu tašku (11:12).

Netrukus „Paris Basketball“ pradėjo sprintuoti. Jie atkarpą, kuri nusitęsė iki antrojo kėlinio vidurio, laimėjo 20:6 ir pradėjo pirmauti 13 taškų (31:18).

Iki pertraukos skirtumas nebuvo didelis, tačiau antroji pusė atsakė į visus klausimus. Ketvirtajame kėlinyje paryžiečiai surengė atkarpą 26:6 ir tuomet skirtumas tapo nepadorus – 100:68.

Rezultatyviausias žaidėjas „Wolves“ gretose buvo Rasheedas Sulaimonas, kuris surinko 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. 14 taškų pridėjo Eigirdas Žukauskas.

Šiose rungtynėse svečiai vertėsi be Vaido Kariniausko.