Puikus Sedekerskis neišgelbėjo: pirmajame Eurolygos ture „Baskonia“ krito prieš „Real“ © Baskonia nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ (0-1) sezoną Eurolygoje pradėjo su dramatišku pralaimėjimu.

Juano Penarroya auklėtiniai namuose 77:79 (23:19, 24:24, 20:19, 10:17) nusileido Eurolygos čempionams „Real“ (1-0) ekipai.

Rungtynės vyko kone taškas į tašką. Po Tado Sedekerskio dėjimo baskai turėjo 6 taškų pranašumą, likus beveik 6 minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos.

Tuomet „Baskonia“ užstrigo puolimo, o Yabusele ir Causeuro tritaškiai išlygino rezultatą.

Paskutinius šeimininkų taškus taip pat pelnė Sedekerskis. Jis po „alley-oopo“ įspūdingai krovė į krepšį. Campazzo metimas iš po krepšio buvo lemiamas, kadangi Markusas Howardas su tritaškiu pergalės baskams išplėšti nesugebėjo.

Tadas Sedekerskis pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.