J. Valančiūnas solidžiai prisidėjo prie pergalės prieš „Lakers“ © USA Today Sports nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pergalę pasiekė lietuvio Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (25-36), kuri išvykoje pranoko Los Andželo „Lakers“ (27-33) ekipą.

Galutinis rezultatas 123:95 (24:20, 27:20, 44:25, 28:30).

Rungtynės iš pradžių buvo atkaklios ir Los Andželo krepšininkai dar pajėgė priešintis, tačiau jau prieš ilgąją pertrauką pavyko mūsiškio komandai susikūrti dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos grįžę „Pelicans“ žaidėjai surengė uraganinį puolimą ir dar labiau atitrūko nuo varžovų, kas garantavo pergalę.

J.Valančiūnas per 28 minutes pelnė 19 taškų (6/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/7 baudų metimų), jis taip pat surinko 10 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 4 pražangas.

Komandoje rezultatyviausias buvo C.J. McCollumas su 22 taškais, tiek pat kiek lietuvis pridėjo ir B. Ingramas.

Pralaimėtojų gretose L. Jamesas pelnė 32 taškus, R. Westbrookas 16, C. Anthony 13.