Emocijų bomba: K. Smitho šou ketvirtajame kėlinyje palaužė „Juventus“ © FIBA nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (24-3) iškovojo sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje. Vilniečiai namuose rezultatu 82:74 (18:14, 22:27, 14:16, 28:17) nugalėjo Utenos „Juventus“ (13-14) krepšininkus.

Šiose rungtynėse „Rytui“ negalėjo padėti Vaidas Kariniauskas ir Ivanas Buva.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova ir po Mindaugo Girdžiūno 3 baudos metimų, vilniečiai į pertrauką išėjo turėdami 1 taško deficitą (40:41).

Trečiajame kėlinyje vilniečius į priekį traukė tas pats Girdžiūnas. Gynėjas nublokavo Igno Vaitkaus metimą, vėliau smeigė tritaškį ir atliko puikų prasiveržimą link krepšio. Visgi po 3 kėlinių pirmavo uteniškai (57:54).

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingai pradėjo „Juventus“ ir įgijo 7 taškų pranašumą (64:57). Tiesa, „Rytas“ spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (67:66).

Užsivedęs Speedy Smithas pataikė du tritaškius iš eilės ir pakabino kamuolį Jarvisui Williamsui ir komandas skyrė 6 taškai (75:69).

Speedy Smitho šou tęsėsi toliau ir po dar 5 amerikiečio taškų „Rytas“ įtvirtino savo pergalę.

Rezultatyviausiai „Ryto“ komandoje rungtyniavo K. Smithas ir J. Williamsas pelnę po 13 taškų.

Uteniškiams Rokas Gustys pelnė 19 taškų ir surinko net 38 naudingumo balus.