Puolime sprogusi „Warriors“ sutriuškino be pašalinto N. Jokičiaus likusius „Nuggets“ © AP nuotr.

Golden State „Warriors“ tęsia sėkmingą pasirodymą NBA atkrintamosiose. Steve'o Kerro auklėtiniai namuose 126:106 (25:26, 32:25, 44:30, 25:25) susitvarkė su Denverio „Nuggets“ krepšininkais.

„Warriors“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Denverio „Nuggets“ dar antrajame kėlinyje po Monte Morriso dvitaškio pirmavo 12 taškų persvara (43:31), tačiau nuo to laiko „Warriors“ sužaidė atkarpą 64:30 (95:73). Aikštės šeimininkai per 3 kėlinį pelnė net 44 taškus.

Denverio komandoje vyko tikra frustracija. Nikola Jokičius užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo eliminuotas iš rungtynių, o vienos pertraukėlės metu Demarcusas Cousinsas apsižodžiavo ir apsistumdė su Willu Bartonu ir Monte Morrisu.

Nuostabiai žaidė „Warriors“ gynėjų trejetas: Curry, Thompsonas ir Poole'as. Jie per 3 kėlinius kartu pelnė net 71 tašką.

„Warriors“ komandai 34 taškus surinko nuo suolo kilęs S. Curry. J. Poole'as pridėjo 29.

„Nuggets“ rezultatyviausiai rungtyniavo Nikola Jokičius pelnęs 26 taškus.