Čempionų lygos klasika: „Manchester City“ įspūdingame 7 įvarčių trileryje palaužė Madrido „Real“ ekipą © Action Images via Reuters nuotr.

Antradienio vakarą vykusioje pirmoje tarpusavio „Čempionų“ lygos pusfinalio rungtynėse „Manchester City“ ir Madrido „Real“ pademonstravo tikrą futbolo spektaklį. „Miestiečiai“ namuose rezultatu 4:3įveikė Carlo Ancelloti auklėtinius ir smarkiai padidino galimybes pasiekti finalą.

Šeimininkai rungtynes pradėjo fantastiškai. Jau 2 minutę po Riyado Mahrezo perdavimo iš krašto smūgiu galva vartininką nuginklavo baudos aikštelėje atsidūręs Kevinas de Bryune.

11 minutę rezultatas jau tapo 2:0. Šį kartą po Kevino de Bryune perdavimo pasižymėjo Gabrielis Jesusas.

33 minutę „Karališkajam“ klubui pavyko sušvelninti rezultatą. Po Ferlando Mendy perdavimo, „Real“ puolimo lyderis Karimas Benzema pademonstravo puikią kamuolio kontrolę ir pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

Antrame kėlinyje komandos nebuvo pasiruošusios „minti stabdžių“ ir žiūrovai išvydo dar keturis įvarčius.

53 minutę „City“ susigrąžino dviejų įvarčių persvarą. Po Fernandinho perdavimo Philas Fodenas nukreipė kamuolį į vartų dešinę .

Vis gi, į praleistą įvartį „Real“ sureagavo žaibiškai ir už keletos minučių rezultatas tapo 3:2. Vinicius Junioras atliko fantastišką solo reidą ir užbaigė jį kliniškai išpildytu smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą.

74 minutę Guardiolos auklėtiniai pelnė dar vieną įvartį. Įspūdingu stiliumi kamuolį į viršutinį artimąjį vartų kampą pasižymėjo Bernardo Silva.

Tačiau „Real“ nenuleido rankų ir trečią kartą rungtynėse sumažino savo atsilikimą iki 1 įvarčio. Karimas Benzema „Panenkos“ stiliumi realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 4:3.

Rungtynės baigėsi minimalia „Miestiečių“ pergale. Atsakomosios rungtynės vyks Madride, gegužės ketvirtą dieną.

• lxbfYeaa (IP: 0976b6b22)