Pirmosiose Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse – Dortmundo pranašumas prieš PSG © UEFA nuotr.

UEFA Čempionų lygos pirmajame pusfinalio mače Dortmundo „Borrusia“ įgijo pranašumą.

Autsaideriais poroje laikoma „Borrusia“ namuose minimaliu skirtumu 1:0 pranoko Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkus.

Gynybiniame pirmajame kėlinyje įvarčio teko palaukti. Visgi šeimininkai 36-ąją minutę po tikslaus Niclaso Fullkrugo smūgio įsiveržė į priekį 1:0 ir į ilgąją pertrauką išėjo su pranašumu.

Antrajame kėlinyje PSG pradėjo spausti, tačiau įvarčio pelnyti jiems nepavyko. Rungtynių pabaigoje auksinę progą pasižymėti turėjo buvęs Dortmundo futbolininkas Ousmane'as Dembele, tačiau jo stiprus smūgis baudos aikštelėje skriejo virš vartų.

Kaip vėliau paaiškėjo, įvartis pirmajame kėlinyje buvo vienintelis šiose rungtynėse, po kurio Vokietijos ekipa įgijo minimalų pranašumą.

Antrosios ir lemiamos pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos gegužės 7 dieną.