Arti dvigubo dublio buvęs J. Valančiūnas padėjo iškovoti pergalę © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (3-1) ekipa, kuriai atstovauja Jonas Valančiūnas. Mūsiškio komanda svečiuose po atkaklios kovos nugalėjo Oklahomos miesto „Thunder“ (3-2) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 110:106 (14:33, 29:18, 35:26, 32:29).

Pirmą ketvirtį geriau sužaidė namų ekipa, kuri atakavo "uraganiškai" ir susikūrė 19 taškų pranašumą. Tiesa, visi likę ketvirčiai buvo palankesni lietuvio atstovaujamai komandai ir kiekvieną kėlinį atsilikimas mažėjo, kol pavyko deficitą panaikinti ir šiek tiek atitrūkti nuo varžovų.

J. Valančiūnas per 21 minutę pelnė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Tuo tarpų rezultatyviausias komandoje buvo CJ McCollumas su 29 taškais, o 20 pridėjo Z. Williamsonas.

Pralaimėtojų gretose S. Gilgeous-Alexanderis pelnė 20, C. Holmgrenas 19, J. Williams 18 taškų.