Dominavimas mėgėjų krepšinyje: J. Mačiulio trigubas dublis ir pergalė pratęsime © Organizatorių nuotr.

Jono Mačiulio atstovaujamai Kauno „Reunion“ komandai teko stipriai paplūšėti dėl pirmosios pergalės Kauno krepšinio lygos (KKL) čempionate.

Kauno „Reunion“ (1-0) tik per pratęsimą 102:101 (19:20, 14:20, 22:24, 29:20, 18:17) pavyko palaužti GZP (0-1) ekipą.

Fenomenalų pasirodymą surengė buvusi Lietuvos rinktinės žvaigždė Jonas Mačiulis. Puolėjas per 41 minutę pelnė 29 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 6 kamuolius ir surinko 41 naudingumo balą. Buvęs Eurolygos čempionas taip pat išpravokavo 14 pražangų.

„Reunion“ rungtynėse parodė charakterį. Ketvirtajame kėlinyje turėję 14 taškų deficitą (55:69) jie sugebėjo persverti rungtynes, o pratęsimą išplėšė būtent GZP komanda, kuriai tritaškį lemiamu momentu pataikė Matas Namikas.

Pratęsime GZP perimė iniciatyvą, tačiau likus žaisti 10 sekundžių Tauranto Tamošiūno tritaškis pergalę padovanojo „Reunion“ ekipai.

„Reunion“: Jonas Mačiulis 29 (8/19 dvit., 10/16 baud., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 6 per. kam., 6 kld., 14 išpr. praž.), Taurantas Tamošiūnas 18 (5/10 trit.), Jonas Lekšas 16, Povilas Liesis 11 (8 atk. kam.), Dovydas Šemeklis ir Vytautas Čepas po 10.

GZP: Vilius Ramonas 23 (15 atk. kam., 36 naud.), Ignas Eidukevičius 16, Mantas Cimermanas 12, Robertas Indrišiūnas ir Domantas Miliukas po 11.