Draugiškose rungtynėse – lengva „Ryto“ pergalė prieš „Wolves“ © BC Wolves nuotr.

Pasiruošimą tęsianti Vilniaus „Wolves“ komanda sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes. Dviejų sostinės komandų akistatoje „vilkai“ svečiuose neprilygo „Rytui“ 69:92 (16:29, 14:18, 19:24, 21:20).

Dvikovą kur kas aktyviau pradėjo šeimininkai, susikrovę dviženklį pranašumą dar pirmojo kėlinio viduryje (17:6). Klaidos ir netaiklūs tolimi metimai neleido „Wolves“ krepšininkams sumažinti atsilikimo. „Ryto“ persvara išaugo iki 15 taškų.

Nors atsilikimą svečiams pavyko šiek sumažinti ketvirčio pabaigoje, įpusėjus antrajam „Rytas“ nutolo jau 18 taškų skirtumu (41:23). Kone 20 taškų persvara išliko iki ilgosios pertraukos. Šeimininkai Vilkus ir toliau skaudžiai baudė už prarastus kamuolius, po „Wolves“ klaidų dar pirmoje mačo pusėje surinkę 14 taškų.

Trečią kėlinį „Rytas“ vėl pradėjo kur kas energingiau už svečius, o jo pranašumas perkopė 20 taškų ribą. Sužaidus keturias minutes šeimininkai be atsako surinko 9 taškus ir pirmavo 61:37. Gyvybės “Wolves” ekipai kurį laiką įkvėpė du tolimi Kristupo Žemaičio metimai, tačiau ketvirtajame kėlinyje atstumas tarp komandų didėjo.

Ketvirtajame kėlinuke prie visų „Wolves“ nesėkmių prisidėjo ir Džordže Gagičiaus trauma. Serbas nikstelėjo koją ir aikštelę paliko tik su komandos draugų pagalba.

Šiame mače „Wolves“ komandai vėl nepadėjo Rasheedas Sulaimonas ir Jeffery Tayloras besitreniruojantys pagal individualų planą, o dėl šeimyninių aplinkybių rungtynes praleido Eigirdas Žukauskas.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Regimantas Miniotas 18, Kristupas Žemaitis 13, Donatas Sabeckis 10 (8 rez. perdavimai), Egidijus Mockevičius 9 (11 atk. kam.), Arnas Beručka 7, Paulius Valinskas ir Adas Juškevičius po 4, Džordže Gagičius ir Tre‘Shawnas Thurmanas po 2. Vitalijus Kozys ir Motiejus Maziliauskas nepasižymėjo.

„Ryto“ komandai Keithas Hornsby pelnė 18, Javinas Montgomery 17, Robertas Cole’as 16 taškų.