Fantastika: Lecomte'o ir Palacioso duetas po pratęsimo pražudė „Žalgirį“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Tikra sensacija šiandien užfiksuota Jonavoje. Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos „CBet“ (14-13) komanda po prątesimo 100:97 (24:24, 9:21, 24:21, 30:21, 13:10) nuginklavo Kauno „Žalgirį“ (22-3).

Visas rungtynes valdė ir didesnį ar mažesnį pranašumą turėjo žalgiriečiai. Ketvirtajame kėlinyje Lietuvos čempionai dar turėjo dviženklį pranašumą (83:73), tačiau Jonavos ekipa spurtavo 14:2 ir po Juano Palacioso dėjimo įgijo 2 taškų pranašumą (87:85).

„Žalgiris“ sugebėjo išsigelbėti ir po Edgaro Ulanovo metimo iš po krepšio išplėšė pratęsimą.

Pratęsimą užtikrinčiau sužaidę šeimininkai šventė didžiausią klubo pergalę istorijoje.

Šiose rungtynėse nesulaikomas buvo „CBet“ legionierių duetas E. Lecomte'as ir J. Palaciosas. Kartu šie krepšininkai pelnė net 62 taškus.

Žalgiriečių negelbėjo T. Cavanaugh, kurio sąskaitoje 23 taškai, E. Ulanovas pridėjo 19 taškų, L. Lekavičius – 17.

Šis „Žalgirio“ pralaimėjimas reiškia, jog Vilniaus „Rytas“ (22-3) kyla į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją dėl turimo tarpusavio pranašumo prieš „Žalgirį“.