Į antrąjį etapą – be pralaimėjimų: lietuviai įtikinamai įveikė Juodkalniją © FIBA nuotr.

Lietuvos rinktinė į antrąjį pasaulio krepšinio čempionato etapą žengia be pralaimėjimų.

Paskutinėse D grupės rungtynėse lietuviai 91:71 (26:27, 22:13, 18:10, 25:21) įveikė Juodkalnijos rinktinę.

Pirmajame kėlinyje juodkalniečiai lyg lygūs su lygiais žaidė prieš lietuvius, o antrojo kėlinio pradžioje dar pirmavo – 29:30.

Tuomet Lietuva pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą gynyboje, o Juodkalnijai sunkiai sekėsi pataikyti iš toli. Po pirmojo kėlinio lietuvių pranašumas siekė 8 taškus – 48:40.

Per trečiąjį kėlinį Kazio Maksvyčio auklėtiniai savo varžovams leido įmesti vos 8 taškus ir toliau tolo.

Po Jono Valančiūno tritaškio ketvirtame ketvirtyje galutinai išsisprendė rungtynių nugalėtojo klausimas – 79:71.

Per paskutinę minutę dar 4 taškus pridėjo Tadas Sedekerskis. Du taškus pridėjo ir Rokas Jokubaitis, kuris iš viso surinko 19 taškų bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus šiame mače.

Mindaugas Kuzminskas taip pat pasirodė puikiai, pelnęs 15 taškų. Jonas Valančiūnas surinko 11 taškų (8 atk. kamuoliai), Ignas Brazdeikis 10 tšk., Tomas Dimša 9 tšk, Donatas Motiejūnas ir Tadas Sedekerskis (11 atk. kamuolių) – po 8 taškus.

Nikola Vučevičius mačą baigė su 19 taškų savo sąskaitoje.