Neįtikėtina: Lietuvos krepšinio rinktinė trečią kartą per savo istoriją įveikė amerikiečius © FIBA nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinė toliau žygiuoja be pralaimėjimų pasaulio krepšinio čempionate.

Antrą etapą Lietuva (5-0) uždarė pergale 110:104 (31:12, 23:25, 17:28, 39:39) prieš Jungtinių Amerikos Valstijų (4-1) rinktinę.

Pirmajame kėlinyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai žaidė tiesiog fantastiškai. Per pirmas 10 minučių pavyko susikrauti dešimties taškų persvarą – 31:12.

Tik antrajame kėlinyje nutrūko lietuvių taiklių tritaškių serija, kuri tęsėsi iki devyniu.

Po pertraukos amerikiečiai pabudo. Trečiasis kėlinys prasidėjo 15:2 spurtu po kurio skirtumas tarp komandų siekė vos 4 taškus – 56:52.

Vis dėlto paskutiniame ketvirtyje Lietuvos rinktinė atsilaikė. Kelios paskutinės minutės trūko labai ilgai, tačiau taiklūs lietuvių baudos metimai išgelbėjo šią pergalę.

Tai reiškia, kad J grupėje Lietuva užėmė pirmą vietą ir susitiks su I grupėje antrąją vietą užėmusiais serbais.