„Olympiakos“ Eurolygos atkrintamąsias atidarė pergale prieš „Monaco“ © ANATOLIY MEDVED/SIPA nuotr.

Pirėjo „Olympiakos“ pergalingai pradėjo Eurolygos atkrintamąsias. „Oly“ namuose 71:54 (8:15, 25:11, 17:10, 21:18) nuginklavo „Monaco“ krepšininkus.

Serijoje iki 3 pergalių, „Olympiakos“ priekyje 1-0.

Pirmajame kėlinyje vyko klampi kova per kurią šeimininkai pelnė vos 8 taškus ir turėjo 7 taškų deficitą (8:15).

Antrajame kėlinyje užsikūrusi „Oly“ laimėjo ketvirtį 14 taškų skirtumu ir į pertrauką išėjo turėdami 7 taškų persvarą (33:26).

Po pertraukos šeimininkus patraukė Thomas Walkupas, pelnęs 9 taškus. Komandas po 3 kėlinių skyrė 14 taškų (50:36).

ketvirtajame kėlinyje kelis sėkmingus epizodus atliko komandos veteranas Georgios Printezis. Graikas iš viso pelnė 12 taškų, o jo komanda šventė užtikrintą pergalę.

Donatas Motiejūnas sužaidė blankias rungtynes. Lietuvis per 16 minučių pelnė 2 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko -1 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai „Oly“ gretose žaidė minėtasis Printezis ir Shaquielle'as Mckissic'as pelnę po 12 taškų.

„Monaco“ komandos nuo pralaimėjo neišgelbėjo Mike'as Jamesas ir Donta Hallas pelnę po 10 taškų.