„Pelicans“ namuose po pratęsimo turėjo pripažinti „Grizzlies“ pergalę © AP nuotr.

Dar vieną atkaklią kova šiame NBA lygos sezone pralaimėjo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (17-14), kuri po pratęsimo nusileido Memfio „Grizzlies“ (10-19) krepšininkams.

Galutinis rezultatas 115:116 (19:24, 29:19, 32:24, 23:36, 12:13).

Visos rungtynės vyko permainingai, tačiau abi ekipos pernelyg nenutolo viena nuo kitos per visus ketvirčius. Pirmame geriau sužaidė svečiai, tačiau prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo „Pelicans“. Antroje dalyje Naujojo Orleano krepšininkai buvo atitrūkę dviženkliu pranašumu, tačiau jo išlaikyti nepavyko ir Memfio atstovai sugrįžo į atkaklią kovą, kuriai prireikė pratęsimo.

J. Valančiūnas žaidė 36 minutes ir pelnė 17 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių.