Pergalių sausra Europos taurėje – „Wolves“ namuose patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės © Pauliaus Žukausko nuotr.

Dvyliktajame Europos taurės ture Vilniaus „Wolves“ (4/7) patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namuose rezultatu 79:94 (20:15, 23:26, 21:30, 15:23) turėjo pripažinti Badalonos „Juventut“ (7/5) ekipos pranašumą.

Vilniaus „Wolves“ rungtynes pradėjo užtikrinčiau ir dar pirmajame kėlinyje buvo įgavę 9 taškų pranašumą, tačiau kėlinys baigėsi rezultatu 20:15.

Antrajame kėlinyje vilniečiai vėl spurtavo 7:0 ir atsiplėšė 9 taškais (27:18), tačiau dar kėlinio viduryje varžovai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (31:32). Visgi į ilgąją pertrauką K. Kemzūros auklėtiniai išėjo su 2 taškų pranašumu – 43:41.

Trečiajame kėlinyje svečiai iš Ispanijos užkūrė savo puolimą – surinkę 30 taškų per kėlinį, po Pepo Busquetso dvitaškio kėlinio pabaigoje įgijo 7 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje varžovų pranašumas augo, o „Wolves“ niekaip nesurado priešnuodžių priartėti prievaržovų. Svečiai dar kėlinio pradžioje įgijo 12 taškų pranašumą (64:78) ir laimėjo rungtynes triuškinamu rezultatu 79:94.

Vilniaus „Wolves“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs Djordje Gagičius, Tre'Shawnas Thurmanas pridėjo 14, Arnas Beručka 12, Christianas Mekowulu 12, Regimantas Miniotas 10, Vaidas Kariniauskas 7 (12 rez. perdavimų)

Badalonos „Juventut“ į priekį vedė 18 taškų pelnęs Andresas Felizas (10 rez. perdavimų), Andrew Andrewsas pridėjo 15, Ante Tomičius 15, Tyleris Cookas 12, Yannickas Kraagas 11.