Po pertraukos įsibėgėjęs „Žalgiris“ palaužė „Neptūną“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (25-3) iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje. Žalgiriečiai išvykoje 77:57 (21:19, 17:13, 14:19, 20:11) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (12-16) krepšininkus.

Pirmoji rungtynių dalis vyko atkakliai. Pirmajame kėlinyje Lukas Lekavičius ėmesi iniciatyvos ir „Žalgiris“ įgijo menką dviejų taškų persvarą (21:19).

Antrajame kėlinyje, žalgiriečiams nepavyko susikurti didesnės persvaros, bet dėka neblogos gynybos pavyko pranašumą padidinti iki 5 taškų (38:33).

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai rungtynėse laikėsi pagirtinai, bet kėlinio pabaigoje Regimantas Miniotas pelnė 4 taškus iš eilės ir atliko rezultatyvų perdavimą Marekui Blaževičiui, taip padidindamas žalgiriečių pranašumą iki 11 taškų (57:46).

Ketvirtąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo spurtu 9:2 (66:48) ir savo persvaros nepaleido.

Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose rungtyniavo Edgaras Ulanovas ir Regimantas Miniotas pelnę po 12 taškų.

„Neptūno“ ekipoje Deividas Gailius pelnė 16 taškų, Benas Griciūnas pridėjo 15.