S. Gilgeous-Alexanderis ir D. Brookas dramatiškai atvedė Kanadą į ketvirtfinalį © FIBA nuotr.

Kanada tapo paskutinė rinktinė, kuri pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį.

Lemiamose L grupės rungtynėse Kanada dramatiškai 88:85 (21:21, 17:27, 25:23, 12:27) įveikė Ispanijos rinktinę ir užėmė pirmą vietą savo grupėje.

Dar po trijų kėlinių kanadiečiai atsilikinėjo 12 taškų nuo Ispanijos ekipos – 61:73.

Per paskutines 10 minučių driokstelėjo Dilonas Brooksas bei Shai Gilgeous-Alexanderis. Jų vedama Kanada sugrįžo.

D. Brookso tritaškis išlygino rezultatą, o Gilgeous-Alexanderis pelnė 4 taškus – 80:84.

Lemiamu metu „Thunder“ lyderis neklydo prie baudų metimo linijos, o Alexo Abrineso tolimas metimas, galėjęs išplėšti pratęsimą, tikslo nepasiekė.

Kanada ketvirtfinalyje susitiks su Slovėnijos rinktine.