Neįtikėtinas M. Aleknos debiutas Deimantinėje lygoje: antra vieta ir pagerintas asmeninis rekordas © AFP nuotr.

Mykolas Alekna toliau nesiliauja stebinti.

19-metis Lietuvos lengvaatletis fantastiškai debiutavo Deimantinės lygos varžybose.

M. Alekna diską Švedijoje, Stokholme numėtė diską 69.81 m (69.81 – 67.80 – 67.20 – 67.21 – 67.57 – 65.14) ir antrą kartą per 7 dienas pagerino asmeninį rekordą.

Galiausiai, varžybose lietuvis finišavo tarp trijų geriausių, gavo papildomą vietą, užėmė antrąją vietą ir net pateko į finalą, kuris vyks rugsėjo pradžioje.

Susitikime Stokholme dalyvavo ir Andrius Gudžius. Kaunietis diską numėtė 67.37 m ir užėmė ketvirtąją vietą, taip pat užsitikrinęs vietą finale.

M. Alekna vietą finale užsitikrino dalyvavęs vos vienos varžybose, kai kitiems atletams prireikė visų 4 susitikimų vykusių iki šios dienos.

Liepos viduryje įvyks pasaulio lengvosios atletikos čempionas Judžine, JAV.