J. Valančiūno sąskaitoje dvigubas dublis - „Pelicans“ pasiekė revanšą prieš L. Dončičiaus ekipą © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną pergalę pasiekė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-18), kuri atsirevanšavo prieš Luka Dončičiaus vedamą Dalaso „Mavericks“ (11-10).

Galutinis rezultatas 107:91 (14:19, 30:29, 35:20, 28:23).

Pirmasisa ketvirtis buvo itin nerezultatyvus, tačiau nedidelį pranašumą susikūrė „Mavericks“ ir jį išlaikė po antrojo kėlinio. Po ilgosios pertraukos Naujojo Orleano ekipa pajautė žaidimą ir puikiai atakavo krepšį, o tuo tarpu Dalaso atstovai susidūrė su problemomis puolime. Lemiamas ketvirtis taip pat buvo sėkmingesnis lietuvio ekipai, kuri išlaikė iniciatyvą savo rankose ir pasiekė pergalę.

J.Valačiūnas per 25 minutes surinko 14 taškų (5/5 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, 1 perėmė, 3 prarado ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo B. Ingramas su 24 taškais.

Tuo tarpų „Mavericks“ ekipoje geriausiai žaidė L. Dončičius su 21 tašku, J. Brunsonas prisidėjo 16.