J. Valančiūno žvėriškas pasirodymas pergalės neatnešė © USA Today Sports nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone dar vieną galingą pasirodymą surengė aukštaūgis iš Lietuvos, tačiau pergalės iškovoti nepavyko. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (27-39) ekipa nusileido itin prastą sezoną žaidžiantiems Orlando „Magic“ (17-50) krepšininkams.

Galutinis rezultatas 102:108 (17:30, 24:26, 32:25, 29:27).

Rungtynėse daug nulėmė pirmasis kėlinys, kuriame mūsiškio komanda sužaidė prastai ir atsiliko dviženkliu skirtumu. Tiesa, per sekančius ketvirčius pavyko atsilikimą panaikinti, tačiau varžovai sugebėjo lemiamus momentus sužaisti tiksliau ir pasiekti pergalę.

J. Valančiūnas per 34 minutes surinko net 30 taškų (11/18 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 8/8 baudų metimų), jis taip pat atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Komandoje vėl lyderis buvo C.J. McCollumas su 32 taškais.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė C. Anthony su 19 taškų, G. Harrisas pridėjo 16.