J. Valančiūnas tapo komandos lyderiu ir atnešė pergalę Atlantoje © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone ir toliau puikiai žaidžia Jonas Valančiūnas, kuris su atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (30-41) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (35-36) krepšininkus išvykoje.

Galutinis rezultatas 117:112 (35:18, 25:32, 31:26, 26:36).

Dar pirmame kėlinyje „Pelikanai“ įgyjo dviženklį pranašumą, kurio dėka pirmavo beveik visas rungtynes. Tiesa, paskutiniame ketvirtyje varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau pasinaudoti proga nepavyko, o mūsiškio komanda vėl išsiveržė į priekį ir triumfavo.

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 26 taškus (9/14 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/1 baudos metimo), taip pat atkovojo 12 ir perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Jam talkino C.J. McCollumas su 25 taškais, W. Hernangomezas pridėjo 17.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo D. Gallinari surinko 27 taškus, T. Youngas ir B. Bogdanovičius po 21.