Nukraujavęs Vilniaus „Rytas“ susitvarkė su „Šiauliais“ © fiba.com/championsleague.basketball nuotr.

Vilniaus „Rytas“ iškovojo 22–ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje. Šįkart vilniečiai išvykoje 89:77 (21:25, 29:16, 24:16, 15:20) įveikė „Šiaulių“ komandą.

„Rytas' šiose rungtynėse vertėsi be Margirio Normanto, Ivano Buvos ir Jarviso Williamso.

Šiauliečiams negalėjo padėti traumuoti Jonas Elmore'as ir Nemanja Bezbradica.

Antrojo kėlinio viduryje „Šiauliai“ dar turėjo nedidelį pranašumą (34:28), tiesa, nuo to laiko vilniečiai spurtavo 17:2 ir į pertrauką išėjo turėdami 9 taškų pranašumą (50:41).

Trečiajame kėlinyje Vilniaus „Rytas“ po Mindaugo Girdžiūno ir Tannerio Leissnerio renkamų taškų įtvirtino savo persvarą (70:50).

Ketvirtajame kėlinyje šiauliečiai sumažino savo deficitą iki 9 taškų (67:76), tačiau atkurti intrigos nepavyko.

Vilniečių gretose rezultatyviausias buvo Mindaugas Girdžiūnas su 22 taškais. Jam puikiai talkino rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Tanneris Leissneris su 20 taškų ir 28 naudingumo balais.

Šiauliečiams Isiah Armwoodas pelnė 19 taškų, Eimantas Stankevičius pridėjo 15.