Dramatiškoje akistatoje – „Hawks“ išsigelbėjimas © AFP nuotr.

Atlantos „Hawks“ iškovojo žūtbūtinę pergalę rytų konferencijos pirmojo atkrintamųjų etapo rungtynėse. „Hawks“ namuose 111:110 (22:24, 39:30, 31:16, 34:25) dramatiškoje kovoje patiesė Majamio „Heat“ krepšininkus.

Atlantos „Hawks“ serijoje iki keturių pergalių sušvelnino rezultatą iki 1-2.

Pirmajame kėlinyje virė atkakli kova, kurioje Jimmy Butlerio vedama „Heat“ teturėjo 2 taškų persvarą (24:22).

Antrajame ketvirtyje Atlantos „Hawks“ sprogo puolime bei surinko net 39 taškus kėlinyje ir į pertrauką išėjo turėdami 7 taškų pranašumą (61:54).

Po pertraukos „Heat“ krepšininkai parodė visai kitą veidą. Majamio ekipa sužaidė atkarpą 29:7 ir įgijo dviženklį pranašumą (83:68). Tiesa, Atlantos krepšininkams pavyko kiek pagerinti situaciją kėlinio gale ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo 8 taškų deficitą (77:85).

Lemiamame ketvirtyje vyko dramatiška kova. Likus 2 minutėms iki kėlinio pabaigos Trae Youngas išlygino rezultatą (104:104). Tiksint paskutinei rungtynių minutei P.J. Tuckeris smeigė tritaškį ir išvedė „Heat“ į priekį (110:109).

Lemiamu epizodu tapo Trae Youngo dvitaškis, kuris likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos persvėrė rezultatą „Hawks“ naudai (111:110) ir nulėmė pergalę aikštės šeimininkams.

Nugalėtojų gretose Trae Youngas pelnė 24 taškus. Bogdanas Bogdanovičius surinko 18 taškų.

„Heat“ komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Tyleris Herro pelnęs 24 taškus. Jimmy Butleris ir Maxas Strusas pridėjo po 20.