Liūdesys Brukline: J. Tatumo nesulaikę „Nets“ – eliminuoti © AFP nuotr.

Prieš sezoną čempioniškų ambicijų turėję Bruklino „Nets“ iškrito iš atkrintamųjų jau pirmajame etape. Steve'o Nasho auklėtiniai 112:116 (26:30, 24:28, 28:32, 34:26) ketvirtą kartą paeilui nusileido Bostono „Celtics“ krepšininkams.

Bostono krepšininkai seriją prieš „Nets“ laimėjo sausu rezultatu 4-0. Rytų konferencijos pusfinalyje „Celtics“ laukia „Bucks“ ir „Bulls“ serijos nugalėtojas. Rezultatas šioje serijoe yra 3-1 Milvokio ekipos naudai.

Pirmoje rungtynių pusėje „Nets“ stipriai kentėjo nuo asmeninių pražangų kiekio. To pasekoje, Bruklinas buvo priverstas žaisti labai mažais penketais su 3 gynėjais.

Šia situacija labai gerai naudojosi „Celtics“. Bruklinas nuolatos buvo priversti dvigubinti Jasoną Tatumą, kuris puikiai nusimesdavo kamuolį komandos draugams. Sukurtomis progomis puikiai pasinaudojo Grantas Williamsas sumetęs 4 tritaškius.

Į pertrauką Bostono krepšininkai išsinešė 8 taškų persvarą (58:50).

Po pertraukos „Celtics“ tęsė sėkmingą žaidimą ir susikrovė 12 taškų pranašumą (92:80).

Ketvirtajame kėlinyje nebeturintys kur trauktis „Nets“ inicijavo sugrįžimą. Po Kyrie Irvingo prasiveržimo komandos deficitas ištirpo iki 6 taškų (86:92).

Kėlinio viduryje pasipylė tritaškiais, o Goranas Dragičius tritaškiu sumažino „Nets“ deficitą iki 3 taškų (99:102). Likus 14 sekundžių iki rungtynių pabaigos Kevinas Durantas prametė baudos metimą ir kitoje aikštės pusėje Alas Horfordas pataisė Marcuso Smarto metimą ir padidino „Celtics“ persvarą iki 4 (113:109). Šis epizodas nulėmė visą rungtynių baigtį.

Šiose rungtynėse iš blogosios pusės nustebino „Nets“ vidurio puolėjas Nicas Claxtonas. Aukštaūgis pataikė vos 1 baudos metimą iš 11.

„Celtics“ ekipoje ir vėl žibėjo Jasonas Tatumas pelnęs 29 taškus. Jaylenas Brownas pridėjo 22.

„Nets“ neišgelbėjo Kevinas Durantas pelnęs net 39 taškus. Sethas Curry surinko 23.