„Anadolu Efes“ atsidūrė per pergalę nuo Eurolygos finalo ketverto © ZUMAPRESS com. nuotr.

Stambulo „Anadolu Efes“ atsidūrė per pergalę nuo Eurolygos finalo ketverto. Ergino Atamano auklėtiniai 77:65 (25:17, 17:18, 17:21, 18:9) nugalėjo Milano „AX Armani“ krepšininkus.

Serijoje iki 3 pergalių Stambulo ekipa priekyje 2-1 ir turi šansą uždaryti seriją jau artimiausiose rungtynėse.

Pirmoji rungtynių dalis sėkmingiau klostėsi aikštės šeimininkams. „Anadolu Efes“ po pirmųjų 10–ies minučių pirmavo 8 taškų persvara (25:17), o į ilgąją pertrauką išėjo su 7 taškų pranašumu (42:35).

Trečiajame kėlinyje po Elijah Bryanto dvitaškio komandas skyrė dviženklis skirtumas (47:37). Tiesa, nuo to laiko prasidėjo „AX Armani“ sugrįžimas. Po Beno Bentilo baudos metimų Milano ekipos deficitas siekė tik 3 taškus (56:59).

Ketvirtajame kėlinyje vyko tikra drama. Po Devono Hallo tritaškio milaniečiai išlygino rezultatą (63:63). Tiesa, tuomet sekė Tiboro Pleisso taškai su pražanga bei Shane'o Larkino tritaškis (69:63).

Skaudžiu dūriu Milano ekipai tapo Vasilije Micičiaus tritaškis, kuris padidino „Anadolu Efes“ persvarą iki 9 taškų (72:63). Po šio metimo „AX Armani“ neberado resursų sugrįžti į rungtynes.

Nugalėtojus į pergalę vedė Vasilije Micičius pelnęs 20 taškų. Shane'as Larkinas surinko 16 taškų bei 24 naudingumo balus.

Milano ekipos neišgelbėjo Devonas Hallas surinkęs 16 taškų.